Koncert zespołu Weekend

Dodano: 27 listopada 2012

Już 29 listopada klub LIVE będzie  gościł zespół Weekend. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć kim są chłopaki z Weekendu, jednak o kilku faktach można wspomnieć. 21 mln. wyświetleń na youtube – to wynik popularności utworu „Ona tańczy dla mnie”. Jest to jedyna polska piosenka klasyfikująca się w TOP 100 na youtube.
Lider zespołu – Radek Liszewski podkreśla, że koncerty Weekendu to przedstawienia niezwykle energetyczne, a dobra muzyka i uśmiechy na twarzach publiczności to motto przewodnie grupy.
Czy trzeba kogoś jeszcze namawiać? Czwartek 29 listopada w klubie Live. Weekend już jest!

1 grudnia, czyli już w najbliższą sobotęw klubie Live zagra dla nas PUDZIAN BAND. Zespół „Pudzian Band” powstał w 2005r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski.
Krystian postanowił zawojować świat już nie tylko na arenie sportowej, ale także na scenie muzycznej. Niezwykły projekt muzyczno-sportowy spełnia się. 19 stycznia 2010r.odbyła się premiera płyty z tytułowym utworem ?Dawaj na ring?.
?Dawaj na ring? miał swój debiut podczas 12 Gali KSW, gdzie Mariusz Pudzianowski – 5krotny Mistrz Świata Strong Man zadebiutował na ringu w Formule MMA. Specjalnie na tą okazję Krystian zaśpiewał bratu, zagrzewając go do walki z Marcinem Najmanem. Przez kilka lat istnienia repertuar „Pudzian Band’u” zmieniał się poprzez melodyjnego pop-rocka do obecnej formy energicznego dance. Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności.

Polecamy i zapraszamy: miastostudentow.pl

Napisane przez: Redaktor

Moda Zdrowie Uroda